מטבחים קטנים

מטבחים קטנים

שדרוג של מטבחים קטנים זהו דבר שיכול להיות לפעמים אתגר לא קטן בכלל, בעיקר אם מדובר בדירות ישנות אשר יש בהן מטבח קטן שלא עבר שיפוץ מזה זמן רב.

אנו נתקלים בדירות קטנות רבות בהן בעלי הדירה לא מוכנים לשפץ את הדירה או את המטבח ומשכירים אותה כפי שהיא, והשוכר, שיודע שאין בכוונת בעל הדירה לעשות שיפוץ עושה את השיפוץ על חשבונו.

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע שנרצה לשדרג ולהחליף את המטבח בדירה במטבח קטן מאוד, ישנן שלוש סיבות מרכזיות לעשות זאת:

למה להחליף את המטבח בדירה שכורה למטבח קטן?

דירה עם מטבח קטן ומשודרג, שנעים לגור בה

אז נכון, זוהי אומנם לא הדירה שלנו אלא רק דירה אותה אנו משכירים אבל במידה ואתם משכירים את הדירה הזו לטווח ארוך, למשך מספר שנים, ודאי אתם שואלים את עצמכם אם הייתם מוכנים לגור באותה דירה עם מטבח ישן, בלוי שהנראות שלו נפגעה במהלך השנים בהן נעשה בו שימוש.

שוכרים רבים אומרים לעצמם שהם מוכנים לספוג את העלות הזו של אלפי שקלים בודדים אבל בתמורה הם מקבלים מטבח חדש, נקי ונוח, עליו ניתן לעבוד בצורה מקצועית.

שכן מטבח קטן מעוצב משפר פלאים את נראות הדירה ועושה חשק לגור בה. כיום יש שפע של מטבחים מעוצבים קטנים במחירים נוחים לכל כיס.

עיצוב מטבח קטן

אין ספק שמטבח קטן מעוצב הוא חלק חשוב מאוד בדירה ולכן אנו נרצה שהוא יראה במיטבו, שכן הוא משליך על הניראות ועל העיצוב של כלל הדירה.

גם אם מדובר בדירה ישנה אליה נכנסנו לגור, במידה ונבצע מספר שיפוצים קטנים וזולים אנו יכולים לשדרג את הניראות שלה, כך שיהיה לנו הרבה יותר נעים לגור שם, בעיקר אם שכרנו את הדירה לתקופה של מספר שנים.

מטבחים קטנים מעוצבים הם הפתרון המושלם להגיע לדירה מעוצבת גם אם בגודל היא יחסית קטנה.

שיפוץ בסכום מינימלי של המטבח, של חדר האמבטיה או החלפת המרצפות ברחבי הבית יכולים לשדרג בצורה ניכרת את מראה הדירה ולגרום לכך שבמקום דירה ישנה נקבל דירה מחודשת במחיר מצחיק.

שדרוג מטבח קטן – עלות משתלמת

הסיבה המרכזית בגינה אנשים רבים פונים לשדרוג מטבחים קטנים בדירות קטנות היא סכום הכסף הקטן אותו יש להשקיע על מנת לקבל תמורה יחסית גדולה. ראו כאן לדוגמה מטבח 1.5 מטר ליחידות דיור!

אסור לשכוח שאנו מבלים זמן רב במטבח במשך היום ולכן עליו להיות מקום נעים ומזמין.

במקרים רבים, בעת המשא ומתן עם בעל הדירה אותה אתם רוצים לשכור, תוכלו לספר לו על כוונותיכם להשתקע בדירה למשך מספר שנים, דבר שבעלי דירה מאוד אוהבים, אך גם כי בכוונתכם להשקיע סכום כסף ניכר בשיפוץ הדירה ושאתם דורשים הורדה סמלית בשכר הדירה.

לעיתים, בעל הדירה יוריד חודש שלם של שכר דירה ולעיתים מאות שקלים בודדים למשך כל השנה בתמורה לשדרוג שאותו תבצעו במטבח.

לפניכם: מטבחים עד 3000 ש״ח | מטבחים עד 4000

מחפשים מטבחים קטנים למכירה? מטבחי ליבורנו מספקים מטבחים מודולרים להרכבה עצמית בסכומים שלא עולים על אלפי שקלים בודדים, באספקה מידית.

המטבחים שלנו מתאימים במיוחד לדירות קטנות ובמקרים בהם קיים ביקוש למטבח קטן בעל נראות אטרקטיבית בתקציב מוגבל – עבור נכסים כמו יחידות דיור להשכרה וצימרים.

שיתוף פוסט:

המטבחים שלנו