מטבחים לדירות שכורות

מטבח כפרי

בתור בעלי דירות אנו עשויים למצוא את עצמנו משפצים לעיתים את הבית בתקופות של מעברים בין שוכר אחד לאחר מכמה סיבות. חלק מהשיפוצים שאותם מבצעים בעלי הדירות הם צביעה של הדירה, שזהו אחד השיפוצים היותר נפוצים שיש לעשות בכל פעם שמתחלף השוכר, שדרוג חדר האמבטיה על ידי החלפת האמבטיה הישנה במקלחון, החלפת הריצוף בבית לחדש או החלפתו בפרקט ושיפוץ או חידוש של מטבחים לדירות שכורות.

לאחרונה אנו רואים עליה גם בשיפוץ של מטבחים בדירות שכורות, כאשר בעלי הדירות רוצים לשדרג את הנכס שלהם על מנת שיהיה אטרקטיבי יותר עבור השוכרים והם מבינים שניתן לעשות זאת דרך שדרוג של המטבח בדירה המושכרת. 

מדוע לשדרג מטבחים בדירות שכורות?

אז כפי שציינו קודם לכן, הסיבה המרכזית בגינה ירצו בעלי הדירות לבצע שיפוץ מטבחים לדירות שכורות היא קודם כל השבחת הנכס.

כאשר אנו בתור בעלי דירה משקיעים בשיפוץ הנכס שלנו, ובשיפוץ מטבח לדירה שכורה כך עולה הסיכוי שלנו להשכיר את הדירה בשכר דירה גבוה יותר.

יחד עם זאת, ביום שבו נרצה למכור אותו, המחיר שנוכל לקבל בעבור הנכס יהיה גבוה יותר, הן מהסיבה שהוא משופץ והן מהסיבה שהמחיר אותו אנו מקבלים בתור שכר דירה הוא גבוה. 

מעבר להיבט של השבחת הנכס, אנו נרצה לשפץ את המטבח של הדירה שלנו בכדי לרענן את הבית ולגרום לו להיראות טוב יותר, וכפועל יוצא הוא יהיה אטרקטיבי בעיני שוכרים פוטנציאליים, מה גם שהם יראו שבעל הנכס משקיע בדירה שלו בעיצוב מטבח חדש, דבר שמאוד חשוב עבור השוכרים כאשר הם באים לשכור דירה. 

כששוכר פוטנציאלי מגיע לראות דירה והוא רואה שבעל הדירה משקיע בה, תהיה לו מוטיבציה גבוהה יותר לשכור את הדירה הזו, שכן הוא יודע שביום בו יקרה משהו לדירה, בהיבט של תקלה או אם יצטרך לרענן משהו ישן בדירה- כמו מקלחת למשל, בעל הדירה יהיה נכון לשתף איתו פעולה וזהו דבר שמאוד חשוב, בעיקר לשוכרים שרוצים את הדירה לטווח ארוך.

מעבר לכך, שוכרים ישמחו לעבור ולגור בבית משופץ בו המטבח חודש ועוד אלמנטים בדירה עברו שיפוץ לאחר יציאת הדייר הקודם. 

כיצד נבצע שדרוג מטבח בדירה שכורה?

אין ספק שמטבח של דירה שכורה צובר בלאי בצורה הרבה יותר מהירה ממטבח בדירה שבה אנו גרים והיא בבעלותנו.

הסיבה לבך ברורה והיא שהשוכר אמנם גר בדירה אך הוא מרגיש שזה אינו הנכס שלו וקל לו יותר להתייחס אל המטבח בזלזול על ידי הנחת דברים חמים על השיש ויצירת כתמים, טריקת הדלתות של הארונות ועוד. 

אנחנו בנונו מטבחי ליבורנו נשמח לספק לכם באספקה מידית מטבח לדירה שכורה– מטבח קומפלט, מודולורי, להרכבה עצמית, הכולל שיש וכיור נוירוסטה, בעל מנגנון טריקה שקטה. לפרטים נוספים על מטבחים בדירות שכורות, מוזמנים לייצור עמנו קשר.

שיתוף פוסט: