מטבחים זולים

מטבח מקט 300111

מחפשים מטבח בזול? הצורך בהתקנת מטבחים זולים הוא צורך שאנו רואים שיש בו עלייה מתמדת עם השנים, כאשר בשנים האחרונות הוא עלה אף יותר.

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע שתרצו להתקין מטבח זול בביתכם לאחר שיפוץ ולא להשקיע במטבח יוקרתי שיהיה עמיד לאורך שנים כחלק מהשיפוץ אותו אתם מתכננים בבית שלכם. 

ארונות מטבח זולים ברמה גבוהה

למעשה, מטבח זול לא חייב להיות מטבח לא איכותי, וכיום ניתן למצוא ארונות מטבח זולים עם איכות ורמת גימור גבוהים מאוד.

חלק ממה שמאפיין את רמות הגימור הגבוהות הוא שיש קוורץ עמיד ואיכותי, נגרות ברמת גימור גבוהה עם ציפוי פורמייקה שמגן על הארונות והמגירות וכולל גם מנגנון טריקה שקטה ואיטית לכל הארונות והמגירות במטבח, כיור נירוסטה גדול ועוד מספר אלמנטים שהופכים אותו לאידיאלי עבור לא מעט אנשים. 

אנחנו בנונו מטבחי ליבורנו החלטנו להביא את המטבח בעיצוב האיטלקי לכל בית בישראל בעלויות נוחות שמתאימות לכל כיס ובאספקה מידית.

כיום, מטבח בעיצוב איטלקי הוא כבר לא נחלתם של העשירים בלבד ואם גם אתם רוצים מטבח בעיצוב איטלקי חדש בבית שלכם במחיר סביר אנחנו נשמח לעזור לכם.

הנסיון הרב שצברנו עם השנים יעזור לנו לתכנן ולהתאים עבורכם את המטבח האידיאלי על פי הגודל המדוייק של המטבח שלכם תוך שימת דגש על עיצוב מרהיב, חומרי גלם איכותיים כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. 

למי מתאים מטבחים זולים?

אז מטבחים זולים מתאימים למגוון רב של סוגי לקוחות, כאשר, קודם כל, ישנם את בעלי הדירות.

בעלי דירות רבים מחזיקים דירות קטנות או יחידות דיור בתור השקעה שמניבה להם הכנסה נוספת על ידי השכרת הנכס לשוכרים.

לעיתים, יש לערוך שיפוץ בדירות הקטנות הללו או ביחידות הדיור וחלק מאותו שיפוץ יהיה גם החלפה של המטבח וכל המרכיבים שלו.

הדבר מאפשר לבעלי הדירה לשפץ את הדירה- להשקיע בה עבור הדייר החדש בעלות מאוד נמוכה.

מטבח בזול לדירה שכורה

אוכלוסיה נוספת שמוצרים כמו מטבחים זולים יתאימו לה היא אוכלוסיית שוכרי הדירות הקטנות שהבעלים שלהן לא מוכנים לשפץ את הדירות.

לעיתים, שוכרים מעוניינים להשתקע בדירה שכורה עם חוזה ארוך טווח אך הם מעוניינים לגור בדירה ראויה עם מטבח איכותי. 

לשם כך, ניתן להציע, במסגרת המשא ומתן עם בעל הדירה, את האופציה לשפץ עבורו את המטבח ובתמורה הוא יוריד מעט מן השכר דירה למשך תקופה מסויימת.

הדבר מיטיב גם עם השוכרים שמקבלים מטבח חדש בו יוכלו לעבוד, וגם עם בעלי הדירות שלמעשה מקבלים שוכרים שמשקיעים בנכסים שלהם והם לא צריכים להשקיע את הזמן והמאמץ בשיפוץ. 

מעבר לכך, גם אנשים שמתגוררים בדירה משלהם ורוצים לרענן את המטבח בו הם עובדים ואוכלים, יכולים לעשות זאת תמורת עלות נמוכה מאוד, דבר שישפר את הניראות של הדירה אך מעבר לכל- את ההרגשה הכללית של הגרים בה, שכן הרבה יותר נעים להכין אוכל במטבח חדש. 

עוד יכול לעניין אתכם:

שיתוף פוסט:

המטבחים שלנו